بخش فروش پیچ و مهره خودرویی

در دنیای امروز که پیچ و مهره در صنعت خودرویی از اجزای بسیار مهم و حیاتی می‌باشد صنایع مفتولی سپند پیچ یزد می‌تواند در این راستا آرامش و ایمنی را با توجه به کیفیت بالایی که دارد به شما هدیه بدهد و با توجه به اینکه کارخانه تولید پیچ و مهره سپند پیچ یزد یکی از بزرگترین تولید کننده پیچ و مهره در کشور است و با تنوع در تولید و نیروی متخصص که در تولید پیچ و مهره دارد می‌تواند در راستای تامین پیچ و مهره جهت بهبود محصول نهایی به شما مشاوره رایگان دهد.

مشتریان ما به دنبال ایمنی و کیفیت بالا هستند زیرا حساسیت جان انسان‌ها و عملکرد خودرو موضوعی جدی و بدون اندکی اغماض می‌باشد. همچنین تنوع کالای ما، مشتریان را از سردرگمی که باید به دنبال تامین کننده باشند خارج می‌کند، شرکت‌های ساپکو،   سازه‌گستر و مگاموتور
و همچنین قطعه سازان خودرویی با مشاوره مهندسین و راهکارهای که ارائه داده می‌شود پیچ و مهره را در خط تولید با شرایط بهتری استفاده می‌کنند.

یک لحظه با خود فکر کنید اگر پیچی در خودرو به درستی عمل نکند و استحکام لازم را نداشته باشد و این پیچ یا مهره در جای حساسی از خودرو باشد و به علت عدم کیفیت مناسب  دچار مشکل گردد، استفاده کردن از پیچ‌های بی‌کیفیت ممکن است باعث بازی با جان انسان‌ها شود، پس باید تامین کنندگان این را مد نظر داشته باشند که با کارخانه‌ و یا تولیدی پیچ و مهره‌ای کار کنند که آزمایشگاه و دستگاه‌های مجهز و تیم متخصصی دارند تا از خطراتی که در کمین جان انسان‌ها می‌باشد جلوگیری کنند.

شرکت‌های ساپکو، سازه گستر و مگاموتور جز سه مشتری بزرگ ما می‌باشند و این شرکت‌ها چندین سال است مشتریان وفادار ما بوده و کارخانه پیچ و مهره سپند پیچ جز تامین کنندگان گرید بالای آنها می‌باشد، به دفعات پیش آمده متخصصین ما مشکلات فنی که داخل خط تولید پیش آمده را با سرعت مرتفع کرده و اعتماد شرکت های خودرویی را به درجه بالای خود رسانده‌اند.

ما در سپند پیچ، هر لحظه پاسخگوی تماس‌های مشتریان هستیم و با تلاش بسیار پیچ و مهره‌های مهم و حساس که در واقع به آنها محصولات ایمنی نیز گفته می‌شود را در اولویت تولید خود قرار داده تا تولید کنندگان و مشتریان در خط تولید خود دچار مشکلات فنی و کیفی برخورد نکنند و خوشبختانه یکی از مواردی که شرکت سپند پیچ یزد را مورد اعتماد کرده است تحویل به موقع می‌باشد که باعث شده شرکت‌ تولید کننده محصولات خودرویی رضایت کامل را از شرکت سپند پیچ داشته باشند.

ما برای اینکه پاسخگویی و مشاوره مناسبی را به شما ارائه دهیم، تیم‌های متخصص در مهندسی، تضمین و فروش در تهران و یزد مستقر کرده‌ایم تا بتوانیم با مشاوره تخصصی و تولید کالای با کیفیت به مراتب بالایی در ذهن شما دست یابیم.

خدماتی که ما به مشتری ارائه می‌دهیم از جمله مشاوره ، پیگیری سریع مشکلات و تولید و سفارش کالای با کیفیت و خدمات پس از فروش می‌باشد.

جهت ارتباط با واحد فروش خودرویی از طریق فرم زیر و یا پیام رسان‌ها استفاده نمایید.

رضایت(ضروری)

جهت ارتباط با پیام رسان ایتا، روبیکا و یا تلگرام روی آیکن مورد نظر بزنید

سوالات متداول

۱- چرا باید از سپند پیچ خرید کنیم؟

شرکت سپند پیچ با تولید محصولات با کیفیت و تضمین تحویل به موقع، به عنوان یکی از پیشگامان در صنعت، به ارائه خدمات عالی به مشتریان محترم معتقد است.

۲- چگونه از سپند پیچ خرید کنیم؟

شما می‌توانید با واحد فروش شرکت سپند پیچ تماس گرفته و لیست محصولات درخواستی خود را ارسال و پیش فاکتور اقلام مورد نیاز را در اسرع وقت دریافت کنید.

۳- خرید عمده و یا جزئی پیچ و مهره امکان پذیر است؟

بله، در صورتی که سفارشی داشته باشید در هر صورتی قابل انجام است.

۴- چگونه با شما تماس بگیریم؟

 شما می‌توانید با شماره تماس ۰۳۵۳۶۶۶ و یا چت آنلاین در تمامی صفحات وب سایت، با ما در تماس باشید.

۵- امکان تولید محصولات سفارش می‌باشد؟

بله، پیچ و مهره‌های سفارشی اقلامی هستند که بنا به نیاز مشتریان و نقشه خاص آن صنعت طراحی و تولید می‌گرد.