بخش فروش پیچ و مهره در شهرستان

با پیشرفت صنایع و صنعتی شدن روز افزون زندگی انسان در عصر حاضر، شغل‌های صنعتی و وابسته به صنعت دارای پیشرفت خوبی هستند. یکی از شغلهای فنی و وابسته به صنعت، شغل پیچ و مهره فروشی یا ابزار فروشی است. این شغل بر خالف تصور عموم که دارای مشتری‌های کم و خاص است، جز شغل‌های خوب و پر درآمد محسوب می‌شود. اما توجه داشته باشید برای پیشرفت در این حوزه باید قبل از راه اندازی مغازه پیچ و مهره فروشی، باید اطلاعاتی کامل و جامع از این شغل یا حرفه کسب کنید.

همچنین نیاز است که قبل از راه اندازی مغازه یا فروشگاه پیچ و مهره و یا در کل ابزار و یراق، اقداماتی را انجام دهید. در این مقاله کارشناسان فروش سپند پیچ یزد سعی کرده‌اند اطلاعاتی مختصر و مفید از شغل پیچ و مهره فروشی و آنچه باید قبل از راه اندازی شغل پیچ و مهره فروشی بدانید را به اشتراک گذاشته‌اند.

مشتریان در این بخش در مرحله اول به دنبال کیفیت و در مرحله دوم قیمت مناسب و قابل رقابت هستند بنابراین یکی از گزینه های مناسب برای شما دوست عزیز همکاری و شروع کار با شرکت صنایع مفتولی سپند پیچ یزد میباشد.

شرکت سپند پیچ یزد به عنوان بزرگترین تولید کننده پیچ و مهره در ایران، دارای گواهینامه‌های کیفی ایزو و گواهینامه سازمان ملی استاندارد و همچنین پروانه استاندارد پیچ و مهره می‌باشد، شرکت سپند پیچ زمینه فروش خارج از کشور هم فعاللیت میکند و تجربه صادرات به کشورهای CIS و کشورهای اطراف را دارد.

به علت تنوع تولید محصولات در شرکت سپند پیچ یزد عمال هر آنچه که در زمینه پیچ و مهره مد نظر شما باشد را میتوانید در لیست تولیدات این شرکت پیدا کنید.

خالی از لطف نیست خاطره ای برای شما دوست عزیز بیان کنم، در سال 1398 که یک شرکت جهت تأمین پیچ و مهره برای ساخت محصولات خود با شرکت ما تماس گرفت، محصول درخواستی آن شرکت که پیچ آلن سایز 30*12 و کلاس 12.9 که متاسفانه در آن بازه زمانی در انبار محصولات شرکت سپند پیچ موجود نداشتیم.

با بررسی و امکان سنجی انجام شده در شرکت سپند پیچ جهت تولید این محصول زمان یک ماه را برای ایشان در نظر گرفتیم که با توجه به عجله که در درخواست تأمین این محصول وجود داشت از شرکت دیگری تهیه نمودند.

یک سال از آخرین تماس ایشان با شرکت ما گذشته بود که مجددا تماس گرفتند و درخصوص زیان وارد شده به شر کت ایشان به مبلغ 30 میلیارد تومان بابت خرابی دستگاه تولید شده و اینکه پیچ و مهره‌ای که جهت تولید محصول خود مطابق با سایز و استاندارد‌های مورد نیاز آن شرکت و پاس نکردن گرید 12.9 با ما صحبت کردند.

در نهایت با ایشان به این نتیجه رسیدیم که اگر پیچ و مهره‌های مورد نیاز خود را از ما تهیه کرده بودند دیگر نیاز به جبران خسارت وارد شده به ایشان و شرکت آنها نبود.

هم اکنون ایشان به دلیل کیفیت بالای محصولات سپند پیچ، رعایت استانداردها در محصولات مورد نیاز آن شرکت و تحویل در کوتاه ترین زمان، یکی از بهترین مشتریان شرکت سپند پیچ می‌باشند.

جهت ارتباط با واحد فروش شهرستان از طریق فرم زیر و یا پیام رسان ها استفاده نمایید.

رضایت(ضروری)

جهت ارتباط با پیام رسان سروش و ایتا

سوالات متداول

۱- چرا باید از سپند پیچ خرید کنیم؟

شرکت سپند پیچ با تولید محصولات با کیفیت و تضمین تحویل به موقع، به عنوان یکی از پیشگامان در صنعت، به ارائه خدمات عالی به مشتریان محترم معتقد است.

۲- چگونه از سپند پیچ خرید کنیم؟

شما می‌توانید با واحد فروش شرکت سپند پیچ تماس گرفته و لیست محصولات درخواستی خود را ارسال و پیش فاکتور اقلام مورد نیاز را در اسرع وقت دریافت کنید.

۳- خرید عمده و یا جزئی پیچ و مهره امکان پذیر است؟

بله، در صورتی که سفارشی داشته باشید در هر صورتی قابل انجام است.

۴- چگونه با شما تماس بگیریم؟

 شما می‌توانید با شماره تماس ۰۳۵۳۶۶۶ و یا چت آنلاین در تمامی صفحات وب سایت، با ما در تماس باشید.

۵- امکان تولید محصولات سفارش می‌باشد؟

بله، پیچ و مهره‌های سفارشی اقلامی هستند که بنا به نیاز مشتریان و نقشه خاص آن صنعت طراحی و تولید می‌گرد.