حضور رئیس انجمن سازه و فولاد ایران در سپند پیچ یزد

بازدید دکتر ایپک چی از سپند پیچ یزد

در روز چهارشنبه مورخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ جناب آقای دکتر سیامک ایپک چی رئیس انجمن سازه و فولاد ایران و عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر از صنایع مفتولی سپند پیچ یزد بازدید نمودند.

ایشان ضمن بازدید از خطوط فرآوری مواد اولیه و تولید پیچ و مهره، در نشست با مدیران و متخصصان سپند پیچ یزد، به اهمیت و الزامات استانداردهای تولید پیچ و مهره در مبحث ۱۰ ساختمان از جمله پیچ‌های پیش‌تنیده، پیچ‌های لغزش بحرانی، مقررات ملی ساختمان و پیچ‌های اتکایی و اصطکاکی تاکید و در ادامه در خصوص تحت کنترل قرار دادن فای‌فکتور و کی‌فکتور نیز مطالب ارزشمندی ارائه نمودند.

صنایع مفتولی سپند پیچ یزد | حضور رئیس انجمن سازه و فولاد ایران در سپند پیچ یزد

در خصوص بازید جناب آقای دکتر ایپک چی، جناب آقای مهندس بیک مدیر عامل صنایع مفتولی سپند پیچ یزد به خبرگزاری ایسنا نیز اظهار کردند: خوشبختانه به همت تیم متخصص و متعهد صنایع مفتولی سپند پیچ یزد و بهره‌گیری از توان و ظرفیت حداکثری که توسط سهامداران محترم ایجاد شده، توانسته‌ایم گام‌های مهمی در راستای تحقق چشم انداز برتر شدن به عنوان برند برتر کشور در زمینه تنوع و ایمنی اتصالات برداریم.

در حال حاضر مفتخریم به عنوان بزرگترین تولیدکننده پیچ، مهره و وایراد ، تلاش خود را در جهت ارتقا مداوم استانداردهای بین‌المللی کیفیت و ایمنی، کیفیت محصولات و رسیدن به هدف نهایی که کسب حداکثر رضایت مشتریان در صنایع مختلف کشور عزیزمان است، بکار گیریم.

صنایع مفتولی سپند پیچ یزد | حضور رئیس انجمن سازه و فولاد ایران در سپند پیچ یزد

شرکت صنایع مفتولی سپند پیچ یزد دارای واحدهای آماده‌سازی مفتول، واحد عملیات و تولید محصولات شامل تولید پیچ و مهره‌هایی تا سایز ۳۰ میلیمتر به روش فورج سرد است.

برای مشاهده خبر در ایسنا ، لطفا به این لینک مراجعه فرمایید. http://isna.ir/xdR5dB

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید سپس دکمه ارسال را بزنید!

0
لطفا نظر دهیدx