درباره ما

در سال ۱۳۹۳ بزرگترین کارخانه تولید پیچ و مهره کشور با نام صنایع مفتولی سپند پیچ یزد در زمینی به مساحت ۸۵ هزار مترمربع تاسیس گردید.
پشتوانه این افتتاح، ۳۰ سال فعالیت مستمر و کسب تجارب ارزشمند در صنعت پیچ و مهره با نام تجاری چهره یزد (CHY) بود و در حقیقت سپند پیچ یزد (PSY) در راستای طرح توسعه شرکت چهره یزد تاسیس گردید.
هدف از این سرمایه گذاری، تامین نیاز صنایع داخلی، جلوگیری از واردات عمدتا بی کیفیت و بومی سازی دانش فنی این صنعت بود. بدین منظور بزرگترین کارخانه تولید پیچ و مهره کشور با پیشرفته‌ترین و به روز ترین ماشین آلات و فن آوری های نوین در این حوزه تجهیز گردید.

تصویر هوایی شرکت سپند پیچ یزد

معرفی شرکت سپند پیچ یزد

در سـال ۱۳۹۳ بزرگترین کارخـانه تولید پیچ و مهره کشور با نام صنایع مفتولی سپند پیچ یزد در زمینی به مساحت ۸۵ هزار مترمربع تاسیس گردید. پشتوانه این افتتاح، ۳۰ سال فعالیت مستمر و کسب تجارب ارزشمند در صنعت پیچ و مهره با نام تجاری چهره یزد (CHY) بود و در حقیقت سپند پیچ یزد (PSY) در راستای طرح توسعه شرکت چهره یزد تاسیس گردید. هدف از این سرمایه‌گذاری، تامین نیاز صنایع داخلی، جلوگیری از واردات عمدتا بی‌کیفیت و بومی‎ سازی دانش فنی این صنعت بود.

بدین‎ منظور بزرگترین کارخانه تولید پیچ و مهره کشور با پیشرفته ترین و به روزترین ماشین ‎آلات و فناوری های نوین در این حوزه تجهیز گردید. در ادامه مسیر با تکیه بر‌ دانش جوانـان نخبه دانشگاهی و مهارت استادکاران کشور بود که این مجموعه توانست قلـه های موفقیت را فتح کرده و به بالاترین تناژ تولید و بالاترین تنوع محصول در سطح کشور دسـت پیدا کند. یکی از ویژگی های کارخانه بزرگ سپند پیچ یزد، بهره مندی از منحصر به فردتـرین خطوط تولید پیـچ و مهـره کشـور اسـت.

در کارخانه سپند‌پیچ تمامی فرآیند های قبل ‌از ‌تولید پیچ یعنی آماده‌ سازی مفتول (فسفاته‌،‌ کشش و آنیل) و کلیه عملیات‌ های تکمیلی پس از تولید محصول (عملیـات حرارتی و پوشش کاری) به صورت متوالی و یکپارچه انجام می شود. در این کارخانه تولید پیچ و مهره به صورت فورج سرد (فرآیند پرس مفتول در قالب بدون نیاز به بالابردن دمای مفتول) به عنوان مناسب ترین روش تولید انتخاب شده تا محصولات با دقت و کیفیت متالورژیکی بالا به دست مصرف کنندگان برسند.

استراتژی سپند پیچ یزد

سازمان سپند پیچ یزد به‎ عنوان سازمانی استراتژی محور شناخته می شود. در پایان هر سال ضمن پایش وضعیت تحقق اهداف استراتژیک براساس BSC، به روز رسانی SWOT و با تعریف ابتکارات استراژیک، مسیر رسیدن به چشم ‎انداز مشخص شده، نسبت به هدف گذاری چشم انداز سه سال آینده و به روز رسانی ماموریت اقدام می ‎شود.

استراتژی سپند پیچ یزد

استاندارد ها و گواهی نامه

استاندارد تولید مهره سپند پیچ یزد
استاندارد تولید مهره سپند پیچ یزد
سرتیفیکیت IATF 16949 - 2016
سرتیفیکیت ISO 9001 - 2015

سوالات متداول

۱- چرا باید از سپند پیچ خرید کنیم؟

شرکت سپند پیچ با تولید محصولات با کیفیت و تضمین تحویل به موقع، به عنوان یکی از پیشگامان در صنعت، به ارائه خدمات عالی به مشتریان محترم معتقد است.

۲- چگونه از سپند پیچ خرید کنیم؟

شما می‌توانید با واحد فروش شرکت سپند پیچ تماس گرفته و لیست محصولات درخواستی خود را ارسال و پیش فاکتور اقلام مورد نیاز را در اسرع وقت دریافت کنید.

۳- خرید عمده و یا جزئی پیچ و مهره امکان پذیر است؟

بله، در صورتی که سفارشی داشته باشید در هر صورتی قابل انجام است.

۴- چگونه با شما تماس بگیریم؟

 شما می‌توانید با شماره تماس ۰۳۵۳۶۶۶ و یا چت آنلاین در تمامی صفحات وب سایت، با ما در تماس باشید.

۵- امکان تولید محصولات سفارش می‌باشد؟

بله، پیچ و مهره‌های سفارشی اقلامی هستند که بنا به نیاز مشتریان و نقشه خاص آن صنعت طراحی و تولید می‌گردد.