پیچ آلن سرخزینه (سرتخت) اتاقی

پیچ آلن سرخزینه (سرتخت) اتاقی

در صنعت خودروسازی، اتصالات دقیق و محکم بین اجزای مختلف بسیار حیاتی است. پیچ آلن سرخزینه دارای طراحی منحصر به فردی است که اتصالات محکم و بدون لغزش را با وجود عاج‌هایی که در زیر گل پیچ وجود دارد، فراهم می‌کند، شکل ظاهری این پیچ، شبیه به یک پیچ سر تخت خزینه‌ای است که ابزار بسته شدن آن با آچار آلن ستاره‌ای می باشد.

رزوه این پیچ طوری طراحی شده است که هم بتواند به مهره متصل شود و هم داخل سازه رزوه شود. اگر دقت کنید شیارهایی روی سطح رزوه‌ها وجود دارد که شبیه قلاویز عمل می‌کند و می‌تواند داخل سازه با استحکام بالاتری قرار بگیرد و همچنین این پیچ دارای سر راهنما در انتهای آن می‌باشد که برای نصب راحت‌تر و جای‌گیری بهتر در سوراخ تعبیه شده است.

در کارخانه سپند پیچ یزد پیچ سرخزینه تنها در گرید 10.9 که یکی از گریدهای پرمقاومت می‌باشد، تولید می‌گردد. علت استفاده از این گرید، مقاومت بالا جهت جلوگیری از شکستگی و لهیدگی پیچ سرخزینه که در زمان نصب در چوب و فلز می‌شود، می‌باشد.

مزایای استفاده از پیچ آلن سرخزینه اتاقی (سرتخت)

سرعت نصب بالا : پیچ سرخزینه اتاقی‌ را می‌توان به سرعت و به راحتی نصب کرد.

سهولت استفاده : پیچ سرخزینه اتاقی‌ را می‌توان با استفاده از آچار که ابزاری نسبتاً ساده است، باز و بسته کرد.

پیچ سرخزینه اتاقی با ویژگی‌های منحصر به فرد و مزایای فراوانی که ارائه می‌دهد، به عنوان یک گزینه پیشرو در اتصالات دقیق و ایمن در صنعت خودروسازی شناخته شده است. پیچ سر خزینه ای با استاندارد ISO10642 در سپند پیچ یزد تولید می‌گردد.

چگونه از صنایع مفتولی سپند پیچ یزد پیچ و مهره تهیه کنیم؟

برای سفارش محصول و خرید از سپند پیچ یزد ابتدا لیست محصولات مورد نیاز خود را از طریق تماس تلفنی یا فرم دریافت سفارش وب سایت ارسال نمایید.

عضویت در خبرنامه

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید سپس دکمه ارسال را بزنید!

0
لطفا نظر دهیدx