صنایع مفتولی سپند پیچ یزد

درباره ما

در سال 1393 بزرگترین کارخانه تولید پیچ و مهره کشور با نام صنایع مفتولی سپند پیچ یزد در زمینی به مساحت 85 هزار مترمربع تاسیس گردید. پشتوانه این افتتاح ، 30 سال فعالیت مستمر و کسب تجارب ارزشمند در صنعت پیچ و مهره با نام تجاری چهره یزد (CHY) بود و در حقیقت سپند پیچ یزد (PSY) در راستای طرح توسعه شرکت چهره یزد تاسیس گردید. هدف از این سرمایه گذاری، تامین نیاز صنایع داخلی، جلوگیری از واردات عمدتا بی کیفیت و بومی سازی دانش فنی این صنعت بود. بدین منظور بزرگترین کارخانه تولید پیچ و مهره کشور با پیشرفته‌ترین و به روز ترین ماشین آلات و فن آوری های نوین در این حوزه تجهیز گردید. در ادامه مسیر با‌ تکیه بر‌دانش جوانـان نخبه دانشگاهی و مهارت استادکاران کشور بود که این مجموعه توانست قلـه‌های موفقیت را فتح کرده و به بالاترین تناژ تولید و بالاترین تنوع محصول در سطح کشور دست پیدا کند.

درباره سپند پیچ یزد

یکی از ویژگی‌های کارخانه بزرگ سپند پیچ یزد، بهره‌مندی از منحصر به فرد‌ترین خط تولید پیچ و مهره کشور است. در کارخانه سپند پیچ تمامی فرآیندهای قبل از تولید یعنی آماده سازی مفتول (فسفاته، کشش و آنیل) و کلیه عملیات‌های تکمیلی پس از تولید محصول (کوره‌های حرارتی و پوشش کاری) به صورت متوالی و یکپارچه انجام می شود.

در این کارخانه تولید پیچ و مهره براساس فورچ سرد (فرآیند پرس مفتول در قالب‌های پیچ و مهره بدون نیاز به بالابردن دمای مفتول) بعنوان مناسب‌ترین روش تولید انتخاب شده تا محصولات با دقت و کیفیت متالوژیکی بالا به دست مصرف کنندگان برسند.

سپند پیچ یزد بعنوان سازمانی استراتژی محور و پویا شناخته می شود و در پایان هر سال ضمن پایش وضعیت تحقق اهداف استراتژیک، نسبت به هدف‌گذاری چشم انداز سه سال آینده و به روز‌رسانی ماموریت اقدام می شود.

هرم ازش‌های صنایع مفتولی سپند پیچ یزد

چشم انداز

برترین برند کشور در تنوع و ایمنی اتصالات

ماموریت

تعهد به خلق اطمینان با تکیه بر قدمت و دانش سازمانی، برای ایـجـاد اتصــالی ایـــمن در تراز جهانی

مدیریت کیفیت

در شرکت سپند پیچ، تمام مراحل تولید، از مرحله ورود مواد اولیه تا مرحله بسته بندی، تحت نظارت و کنترل مستمر واحد کنترل کیفی قرار دارد. سپند پیچ با انتخاب دقیق تامین کنندگان و استفاده از مرغوبترین مواد اولیه از تولید کنندگان معتبر جهانی و با دارا بودن آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت و پرسنل متخصص، بالاترین کیفیت محصولات را ارائه می­دهد. دریافت گواهی نامه های مختلف کیفیت از جمله ISO 2015:9001  ، : 16949IATF 2016:  و استاندارد ملی ایران، گواه این مدعاست.
علاوه بر این سپند پیچ با استفاده از سامانه نظر سنجی، بصورت پیوسته از مشتریان خود رضایت سنجی می­کند تا هرگونه نقص احتمالی محصولات را مرتفع سازد و رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود را فراهم سازد.

مشتریان ما

با توجه به کیفیت بالای محصولات و سازمان یافتگی مدیریت فروش و بازاریابی این شرکت، از بدو تاسیس  با شرکتهای بزرگ و معتبر کشور مشغول به کار بوده است.
شرکت سپند پیچ یزد هم اکنون در لیست تامین کنندگان اصلی (وندور لیست) شرکت‌هایی همچون ذوب آهن اصفهان، صنایع ملی مس ایران، گروه خودرو سازی سایپا، فولاد مبارکه اصفهان، مگا موتور، ماشین سازی اراک، شرکت گسترش و نوسازی صنایع ایران مانا، ایران ترانسفو زنجان، موتوژن تبریز، گام اراک، گروه صنعتی انتخاب و بسیاری از شرکت‌های دیگر می باشد که روز به روز به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.
images
images
images
images
images
images